Aktualności.com.pl - twój portal branżowy ze spisem firm

Odzież dla lekarzy

Spis treści

Odzież dla lekarzy

Jeśli w pracy potrzebna jest wygoda oraz elegancki wygląd – Odzież dla lekarzy Wikilim!

Odzież napawana antybakteryjną technologią Hello Nano, pozwala na komfortową pracę przez wiele godzin, bez martwienia się o drobnoustroje, plamy oraz grzyby. 

Czym wyróżnia się odzież dla lekarzy Wikilim?

  • Odzież dla lekarzy z powłoką HelloNano
  • Zapewnia termoregulacje
  • Charakteryzuje się wysoką odpornością na warunki zewnętrzne
  • Daje poczucie wygody oraz bezpieczeństwa

HelloNano w odzieży medycznej

To opracowana przez Nano Institute zaawansowana technologicznie nano powłoka, która przez 24 godziny na dobę wykazuje silne działanie antybakteryjne, antywirusowe, przeciwgrzybiczne, przeciwpleśniowe i antyalergiczne.

Odzież dla lekarzy z HelloNano – jak działa?

Aktywna powierzchnia

Po pierwsze aktywny zadruk może pokrywać całą powierzchnię produktu, dzięki czemu bezproblemowo wyłapuje obecne na nim chorobotwórcze patogeny oraz wykazuje szerokie działanie neutralizujące zapachy i plam. Zadaniem odzieży z zastosowaną powłoką Hello Nano jest komfort w pracy, która często trwa dłużej niż zakładaliśmy.

Wiązanie unieruchamianie 

Po drugie użyte do zadruku nanopłytki (NNP) i nanorurki (NNT) stanowią doskonały nośnik dla składników aktywnych. Skutecznie pochłaniają wszelkie drobnoustroje oraz zanieczyszczenia unieruchamiając je i uniemożliwiając przeniesienie na dłonie lub inne powierzchnie. 

Eliminacja szkodników 

Po trzecie bezpieczeństwo, które gwarantujemy opiera się na działaniu nano tlenków. Ich zadaniem jest uszkadzanie struktur białkowych, znajdujących się na powierzchni powłoki bakterii, wirusów oraz struktury pleśni, grzybów czy innych patogenów. Dzięki czemu przestają być niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia.

Degradacja

Aktywność foto katalityczna daje większą skuteczność produktom. Podczas ekspozycji na dowolny rodzaj światła nano powłoka wytwarza aktywny tlen, który dezaktywuje i niszczy pozostałości mikrobiologiczne. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom nanotechnologicznym, fotokataliza odbywa się również w ciemności.

Napawanie nano cząsteczkami 

Wypełnienie struktury tkaniny w nano cząstki podczas jej produkcji, bezpośrednio niszczy wszystkie mikroorganizmy, które osadzają się na włóknach danego materiału.

Udostępnij
Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
Kategorie aktualności
zabezpieczenie zawodów konnych. transport medyczny zamość

Pruszcz-gdański.pl

Twój serwis z artykułami.