Aktualności.com.pl - twój portal branżowy ze spisem firm

Studia Wyższa Szkoła Uczelnia Otwock

Spis treści

Studia Wyższa Szkoła Uczelnia Otwock

Studia Wyższa Szkoła Uczelnia Otwock im. Alcide De Gasperi w Józefowie to placówka aspirująca do miana uczelni otwartej na nowe doświadczenia, promująca ideę nowoczesnego kształcenia przy wykorzystaniu wiedzy na temat globalnego rynku pracy.

Dzięki 20-letniemu doświadczeniu i bardzo dobrej opinii wśród rodzimych i zagranicznych absolwentów, uczelnia WSGE co roku pnie się coraz wyżej w rankingu szkół wyższych, w kategorii Niepublicznych Uczelni Magisterskich.

Studia Wyższa Szkoła Uczelnia Otwock

Ostatnie trzy lata plasowała się nie dalej, niż na 13 miejscu! W naszej opinii uczelnię Studia Wyższa Szkoła Uczelnia Otwock budują głównie ludzie. Natomiast codzienne zaangażowanie i serce włożone w wykonywaną pracę przynosi niesamowite efekty. Kadra wykładowcza zawsze z wielką starannością przekazuje specjalistyczną wiedzę niezbędną do ukończenia nauki i późniejszej bezproblemowej praktyki. Wiedza nabyta podczas studiów w WSGE ułatwi drogę zawodową niejednej osobie. Wypracowane umiejętności perspektywicznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów zaprocentują nie tylko w życiu zawodowym, ale też prywatnym. Zajęcia odbywają się przy użyciu najskuteczniejszych technik kształcenia i w oparciu o najnowsze wytyczne.

Oferta kształcenia obejmuje studia licencjackie I stopnia, studia magisterskie II stopnia, studia jednolite magisterskie oraz studia podyplomowe. Po pierwsze obecnie rekrutacje prowadzimy na kierunki takie jak zarządzanie, pedagogika czy bezpieczeństwo wewnętrze. Szeroko rozbudowana została również oferta kursów dokształcających oraz szkoleń, które odbywają się w większości w oparciu o system e-learningu.

W odpowiedzi na potrzeby krajowego oraz globalnego rynku pracy, Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej wdraża systemy partnerstwa i współpracy międzynarodowej. Od 2014 roku z powodzeniem prowadzony jest program Erasmus Plus. Współpraca z uznanymi zagranicznymi ośrodkami akademickimi otwiera drogę do wzbogacenia wiedzy i praktycznych umiejętności. Przez cały okres studiów, do dyspozycji studentów otwarta pozostaje biblioteka zaopatrzona w przydatne egzemplarze oraz opracowania naukowe. Dzięki ogólnopolskiemu programowi wymiany międzybibliotecznej można uzyskać dostęp do cennych pozycji naukowych, pożądanych i przydatnych podczas pisania prac dyplomowych.

Udostępnij
Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
Kategorie aktualności
zabezpieczenie zawodów konnych. transport medyczny zamość

Pruszcz-gdański.pl

Twój serwis z artykułami.